Polska na rowery ! – KONKURS

11.06.2015 r.

Konkurs ekologiczny na hasło zachęcające do jazdy na rowerze.

Zachęcamy do udziału w nowym konkursie dotyczącym zdrowego trybu życia poprzez jazdę na rowerze .
Żeby wziąć udział w konkursie należy nadesłać mailem hasło (do 100 znaków) zachęcające do korzystania z roweru. Najciekawsze hasła zostaną nagrodzone.
Szczegóły konkursu w regulaminie.

Nagrody:

  • Ekologiczne smary rowerowe
  • Płyty CD
  • książki

Partnerzy konkursu:

4048x1392_slogan

ekologia.pl

Nowoczesny portal lifestylowy dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska. Informujemy o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energetyką odnawialną. Poruszamy tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promujemy naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, sztukę opartą na recyklingu. Ekologia.pl to skarbiec ciekawostek z kraju i ze świata dotyczących nowoczesnego, ekologicznego budownictwa i alternatywnego wykorzystania energii. Na łamach portalu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin.

Metromedia_logo_transparentne

Metromedia Polska

Firma udostępniająca ogólnopolską sieć nośników reklamowych w środkach komunikacji miejskiej. W swoim portfolio posiada plakaty wewnątrz pojazdów, ekrany LCD oraz oklejanie pojazdów w: autobusach, tramwajach, trolejbusach oraz u lokalnych przewoźników. Umożliwia realizację działań reklamowych o bardzo dużym zasięgu, generującym dużą ilość impaktów. Długi czas kontaktu pasażerów z przekazem reklamowym, gwarantuje wysoką zapamiętywalność i ma niebagatelny wpływ na efektywność i skuteczność działań marketingowych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Twoje hasło na zachęcenie do jazdy na rowerze

Akceptuję regulamin Konkursu (wymagane)

Zgodnie z art. 25 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Strategie Jarosław Pasik. z siedzibą w Warszawie, ul. Bracławska 6 lok. 59,
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowej realizacji Konkursu, ustalenia i ogłoszenia laureatów poszczególnych nagród, realizacji praw do nagród i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania,
4. podanie danych osobowych jest dobrowolne