Segreguj odpady – KONKURS!

18.05.2015 r.

Z przyjemnością ogłaszamy listę zwycięzców naszego Konkursu na hasło  „Segreguj Odpady”

Zgniatarka do śmieci
Joanna Bukowska

Kosz do segregacji
Robert Król
Hanna Orłowska
Marcin Janda

Nosidło + płyta cd
Anna Szafrańska
Beata Gwóźdź
Katarzyna Lewandowska
Paweł Ulaszewski

Książki
Katarzyna Gryfin
Natalia Rosielewska
Marika Kapała

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Już dzisiaj zapraszamy chętnych do udziału w najbliższym KONKURSIE


Konkurs ekologiczny na hasło zachęcające do segregacji odpadów

Zachęcamy do udziału w nowym konkursie dotyczącym segregacji odpadów.
Żeby wziąć udział w konkursie należy nadesłać mailem hasło (do 100 znaków) zachęcające do segregacji odpadów. Najciekawsze hasła zostaną nagrodzone.
Szczegóły konkursu w regulaminie.

Nagrody:

  • zgniatarka do butelek i puszek
  • kosze 3-komorowe do wnętrz
  • stojaki/ nosidła do butelek
  • książki
  • vouchery na usługi taxi ecocar

Partnerzy konkursu:

ekologia.pl13_250x88

ekologia.pl

Nowoczesny portal lifestylowy dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska. Informujemy o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energetyką odnawialną. Poruszamy tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promujemy naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, sztukę opartą na recyklingu. Ekologia.pl to skarbiec ciekawostek z kraju i ze świata dotyczących nowoczesnego, ekologicznego budownictwa i alternatywnego wykorzystania energii. Na łamach portalu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin

logo ZIG 2

Zachodnia Izba Gospodarcza

Zachodnia Izba Gospodarcza to organizacja samorządu gospodarczego, która została powołana dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych  zrzeszonych w niej podmiotów, upowszechniania zasad etyki w działalności gospodarczej, a także dla wspierania rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwijania współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami.
Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków  – przedsiębiorców, którzy reprezentują różnorodne branże odzwierciedlające strukturę gospodarczą regionu.
Zachodnia Izba Gospodarcza organizuje specjalistyczne szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych, również międzynarodowych. Ponadto organizuje prestiżowy konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”oraz Wrocławskie Forum Kobiet.

Metromedia_logo-copy

Metromedia Polska

Firma udostępniająca ogólnopolską sieć nośników reklamowych w środkach komunikacji miejskiej. W swoim portfolio posiada plakaty wewnątrz pojazdów, ekrany LCD oraz oklejanie pojazdów w: autobusach, tramwajach, trolejbusach oraz u lokalnych przewoźników. Umożliwia realizację działań reklamowych o bardzo dużym zasięgu, generującym dużą ilość impaktów. Długi czas kontaktu pasażerów z przekazem reklamowym, gwarantuje wysoką zapamiętywalność i ma niebagatelny wpływ na efektywność i skuteczność działań marketingowych.

nowoczesnafirma

Nowoczesna Firma S.A.

Nowoczesna Firma S.A. zajmuje się promocją, sprzedażą usług z zakresu zarządzania i prowadzenia biznesu. Dostarczamy wiedzę o najnowszych trendach, produktach i sposobach zarządzania.  Działania Nowoczesnej firmy  odpowiadają na konkretne potrzeby przedsiębiorców – oferują możliwości właśnie, tam gdzie istnieją największe luki kompetencyjne kadry zarządzającej związane z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb i specyfiki polskiego rynku.

smarteco_logo_website

SmartEco

SmartEco – producent akcesoriów do domowej segregacji śmieci, w tym jedynego na naszym rynku obrotowego, trzykomorowego kosza do kuchennej szafki. Produkty SmartEco są projektowane i wytwarzane w Polsce, a dzięki swym walorom praktycznym i estetycznym cieszą się rosnącym uznaniem konsumentów. Dowodzi tego zwycięstwo w prestiżowym konkursie „Eko-Inspiracja”, w kategorii „ekologiczny produkt roku”. Flagowe produkty firmy – Ecobin i Ecorack, to absolutne „must have” dla każdego, kto w domowych warunkach wdraża idee recyklingu.

Organizator

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Twoje hasło na segregację odpadów

Akceptuję regulamin Konkursu (wymagane)

Zgodnie z art. 25 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Strategie Jarosław Pasik. z siedzibą w Warszawie, ul. Bracławska 6 lok. 59,
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowej realizacji Konkursu, ustalenia i ogłoszenia laureatów poszczególnych nagród, realizacji praw do nagród i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania,
4. podanie danych osobowych jest dobrowolne