Networking B2B

Strategiczny NETWORKING

Masz kogoś na biznesowym celowniku, ale wciąż poza zasięgiem? Nasi dziennikarze umożliwią Ci spotkanie z prawdziwymi rekinami! Powiedz tylko, kogo Ci trzeba do pełni sukcesu!

Członkowie naszego zespołu redakcyjnego mają kontakt z liczącymi się postaciami świata biznesu, nauki czy polityki. W tym zawodzie kontakty, to podstawa sukcesu. Choć dziś teoretycznie każdy może skontaktować się z każdym, w praktyce nie wszyscy chcą występować we własnym imieniu, nie zawsze oficjalnie, i nie zawsze na dzień dobry przechodzić do sedna sprawy. Przedsiębiorcy, którym zależy na kontakcie z wybranym partnerem, potrzebują sprzyjającego otoczenia. Często neutralnego gruntu, który zapewni im równorzędną pozycję w rozmowie. Czasem nietypowego kontekstu. Strategiczny networking, to rozwiązanie właśnie dla nich!

Zapewniamy pełną poufność i profesjonalne wsparcie dziennikarzy z 10-30. letnim doświadczeniem w pracy. Od lat ściśle współpracują z liderami różnych sektorów gospodarki, uznanymi ekspertami z wielu dziedzin nauki, znanymi politykami, a także z wieloma organizacjami samorządowymi czy otoczenia biznesu. Razem z zaufanymi partnerami od gamifikacji i biznesowych wyjazdów integracyjnych, pomogą dotrzeć do konkretnych osób czy firm. Oto zaledwie kilka możliwych formuł spotkania:

biznesowe śniadanie (wąskie grono: 2-4 osoby)

tematyczny panel dyskusyjny (średnie grono: 4-8 osób)

gry i warsztaty strategiczne (różne opcje indywidualne i zespołowe)

wyjazdy studyjne (1 na 1)

dostępne są także inne rozwiązanie, szyte na miarę potrzeb zleceniodawcy

Z kim chcesz nawiązać kontakt? Wskaż upatrzone nazwisko, a my zajmiemy się całą resztą!
Zadzwoń do nas: +48 606 683 665 lub napisz: networking@strategieibiznes.pl.
Odpowiemy się w ciągu 24h!