O Nas

Witaj na naszej stronie!

Jesteśmy podekscytowani, że nasza witryna wreszcie ruszyła! Mamy nadzieję, że zapewni Ci dostęp do cennej wiedzy dla rozwoju Twojego biznesu. Obecnie zawiera zaledwie wierzchołek tego, co planujemy na niej dla Ciebie publikować. Będziemy stale się rozwijać – oczekuj kolejnych zmian na lepsze!

Naszą wizytówką i najsilniejszą stroną, będą pogłębione analizy i diagnozy (sektorowe, branżowe etc.), a także aktualne prognozy i trendy, które będziemy publikować kilka razy w miesiącu. Ponadto znajdziesz u nas tzw. publikacje narzędziowe – dotyczące praktycznych aspektów prowadzenia biznesu (z zakresu zarządzania, HR, IT, sprzedaży, marketingu etc.). W codziennej pracy powinny okazać się przydatne. Na deser – zdrowa porcja newsów. Bez tego także biznes nie może się obejść.

Jesteśmy w trakcie prowadzenia rozmów z biznesowymi partnerami – ekspertami, think-tankami, organizacjami wsparcia i otoczenia biznesu. Będziemy Cię na bieżąco informować z kim podjęliśmy współpracę. Efekty zobaczysz na stronie. Równocześnie serdecznie zapraszamy w/w osoby i grupy do kontaktu!

Uważamy, że wiedza – tak jak miłość – stanowi dobro, które jeśli się dzieli, to się mnoży. W tym duchu będziemy większość naszych tekstów udostępniać bezpłatnie.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy pracować nad udoskonaleniem naszego portalu, wsłuchując się w głosy użytkowników i odwiedzających. Chcemy, by był jak najbardziej przyjazny. Ewentualnym zmianom może ulegać organizacja treści i wygląd witryny – wszystko po to, żeby wiedza z najwyższej półki była w zasięgu Twojego biznesu.

Mamy ambicję wznoszenia polskich liderów i firm na najwyższy – strategiczny poziom zarządzania. Życzymy przyjemnego przeglądania zawartości oraz owocnego czytania!

Jeśli masz jakieś sugestie, uwagi, propozycje – skontaktuj się z nami, pisząc na adres: redakcja@strategieibiznes.pl lub korzystając z formularza.

Zespół portalu StrategieiBiznes.pl